عکس| شیدا مقصودلو، همسر بازیگر و ایرانی ژوزه مورایس را بیشتر بشناسید

آفتاب نیوز :

مورایس پرتغالی که از سال گذشته هدایت سپاهان را بر عهده گرفته، از آیین مسیحیت به دین اسلام گرویده است. این خبر در نشست مطبوعاتی سپاهان و پس از پیروزی مقابل استقلال ملاثانی اعلام شد.

انتشار خبر مسلمان شدن ژوزه مورایس، کافی بود تا کاربران فضای مجازی برای شناخت همسر ایرانی ژوزه دست به جست وجو بزنند.

همسر ایرانی ژوزه مورایس کیست؟

شیدا مقصودلو نام نامزد ایرانی ژوزه مورایس است که از بازیگران زن دهه هفتادی محسوب می شود و به زودی با سرمربی سپاهان پیوند ازدواج خواهد بست.

عکس| شیدا مقصودلو، همسر بازیگر و ایرانی ژوزه مورایس را بیشتر بشناسید

سن و تاریخ تولد شیدا مقصودلو

مقصودلو در تاریخ 6 شهریور 1376 در تهران متولد شد. او از سن 17 سالگی به حرفه بازیگری مشغول است و درحال حاضر در یک تیاتر فعالیت می کند.

فیلم های شیدا مقصدلو

شاید مهمترین تجربه سینمایی شیدا مقصدلو «قهرمان» اصغر فرهادی باشد که خانم بازیگر در این فیلم، کنار چهره هایی، چون محسن تنابنده، امیر جدیدی و فرشته صدر عرفایی به ایفای نقش پرداخت. همسر ژوزه مورایس در قهرمان نقش منشی رادمهر را برعهده داشت.

فعلا فیلم هایی که شیدا مقصدلو در آن بازی کرده به همین جا ختم می شود و باقی فیلم شناسی و آثار بازیگری اش مربوط می شود به حضور در نمایش هایی همچون «چند تکه لغزان»، «لوله»، «آرش»، «تورنج» و «نشانی».

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| شیدا مقصودلو، همسر بازیگر و ایرانی ژوزه مورایس را بیشتر بشناسید" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| شیدا مقصودلو، همسر بازیگر و ایرانی ژوزه مورایس را بیشتر بشناسید"، کلیک کنید.