طلافروشان تعیین تکلیف شدند+ سند – خبرگزاری اتاق زندگانی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار اتاق زندگانی، سید مجید رضوی نماینده ویژه رییس جمهور و رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با صدور ابلاغیه ای موارد اصلاحی ضوابط اختصاصی تبصره 4 ماده 18 گروه کالایی فلزات گران بها و گوهرسنگ ها را اعلام کرد.

بر اساس این ابلاغیه ، صرفاً 3 گروه کالایی ملزم به ثبت اطلاعات موجودی طلا در سامانه جامع تجارت هستند؛ افرادی که با قصد تجاری اقدام به واردات و صادرات طلا می کنند و همچنین تولیدکنندگان شمش طلا.

این اصلاحات تا 6 ماه قطعی است و پس از آن نیز در صورتی که حداکثر افراد مشمول این قانون اقدام به ثبت خرید و فروش در سامانه جامع تجارت نمایند؛ اصلاحات جدید پس از شش ماه نیز تمدید شده و دایمی خواهد شد.

علاوه بر موارد بالا، ثبت آنی در سامانه جامع تجارت نیز اصلاح شده و فروشندگان مصنوعات طلا اعم از خرده فروشان و بنکداران تا انتهای روز فرصت ثبت در سامانه دارند.

طلافروشان تعیین تکلیف شدند+ سند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "طلافروشان تعیین تکلیف شدند+ سند – خبرگزاری اتاق زندگانی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "طلافروشان تعیین تکلیف شدند+ سند – خبرگزاری اتاق زندگانی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.