طریقه استفاده از شیاف ماریانا برای عفونت واژن

شیاف تنگ کننده واژن ماریانا : بسیاری از زنان گمان میکنند برای تنگ کردن واژن راهی جز عمل های جراحی نیست.اما اطمینان داشته باشید که ترکیب گیاهی ماریانا باعث سفت شدن عضلات واژن و در نتیجه تنگ شدن واژن می گردد.این گیاه پس از دوره استفاده 1 ماهه تاثیر دایمی خود را بر بدن می گذارد و خواهید دید که بدنتان تغییر کرده است.البته تاثیرگذاری این گیاه در لحظه استفاده نیز احساس می شود و عضلات واژن کمی منقبض خواهند شد، ولی برای یک تاثیر ماندگار باید حدود 1 ماه طبق دستور استفاده از محصول استفاده کنید.

طریقه استفاده از شیاف ماریانا برای عفونت واژن

مدت زمان استفاده از ماریانا چقدر است؟

برای برطرف کردن بوی بد واژن و قارچ های واژینال و عفونت حداقل سه الی چهار مرتبه استفاده از محصول نیاز است تا اثرات آن نمایان گردد.
همچنین برای رفع کیست های تخمدانی و فیبروم با نظر پزشک و مدت سه ماه باید از این محصول استفاده گردد. راهنمای طریقه استفاده از ژل بهداشتی بانوان به صورت بروشور در داخل جعبه محصول قرار دارد.
اما همانطور که گفتیم یک نکته مهم در خصوص استفاده از محصولات با ترکیبات ماریانا وجود دارد و آن هم بازه های مصرف در خصوص استفاده از محصول می باشد.
به این معنی که اگر می خواهید بهره وری مناسب از این محصول دریافت کنید کافیست تا هفته های اول به مدت 3 مرتبه در هر هفته و از هفته اول به بعد استفاده از این محصول را هفته دو مرتب صورت دهید.
برای اثربخشی دایمی این محصول در تنگ کنندگی واژن و همچنین تا برطرف کردن کامل عفونت های واژینال و رفع قارچ ها و درمان مشکلاتی مانند بی اختیاری ادراری نیاز است تا این محصول را به مدت 3 ماه مصرف کنید و در خصوص ادامه مصرف آن نیاز است تا با یک پزشک طب سنتی و یا متخصص زنان مشورت کنید

شیاف ماریانا تا چند ساعت اثر دارد

در خصوص اینکه شیاف ماریانا (اصل) (دکتر آز) تا چند ساعت اثر دارد باید بگوییم که حداقل اثربخشی محصول پس از استفاده از شیاف حدود 12 ساعت می باشد و تا حداقل 12 ساعت پس از استفاده از محصول می توانید تنگی را در واژن خود حس کنید.همچنین چنانچه شل شدگی واژن شما زیاد نباشد با یک بار مصرف تا 24 ساعت نیز می توانید تنگی را در واژن خود حس کنید.چنانچه می خواهید تا واژن شما به طور دایم تنگ شود باید در هفته اول 3 بار و هفته های بعدی دوبار و استفاده از محصول را باید سه ماه ادامه دهید تا به مدت یک سال واژن شما تنگ بماند و میکروب ها و باکتری های آن از بین برود.

ویژگی های شیاف تنگ کننده واژن:

 • ضد التهاب و خارش
 • 40 عدد در هر بسته
 • افزایش لذت جنسی
 • ضدعفونی کننده واژن
 • تنظیم ترشحات واژینال
 • از بین برنده بوی بد واژن
 • تنگ کننده بسیار قوی واژن
 • افزایش میل جنسی در خانمها

رفع خارش واژن با ترکیب گیاهی ماریانا:

استفاده از لباس نامناسب باعث خارش و حساسیت در محیط جنسی زنانه می گردد. محیط واژن، تاریک، گرم و مرطوب است و بهترین شرایط را برای رشد عوامل بیماری زا دارد.

هر قدر هم که مراقبت صورت گیرد باز هم درصدی احتمال ابتلا به عفونت واژن وجود دارد. این محصول باعث تسکین حساسیت های ناحیه تناسلی و رفت التهاب این ناحیه می گردد.

در نتیجه می تواند خارش ناشی از این مشکل را رفع کند و التهاب را تسکین دهد. شیاف تنگ کننده واژن ماریانا دکتر آز به خوبی می تواند رشد قارچ ها را نیز کنترل کند و از بین ببرد.

به علاوه خاصیت ضد باکتری و ضد عفونت نیز دارد. یعنی به حفظ سلامت واژن شما نیز کمک می کند. با درمان عفونت واژن خارش واژن شما نیز بهبود می یابد.

بنابراین استفاده از این گیاه در جهت رفع خارش واژن توصیه می شود. ماسک کربنی خاصیت بستن منافذ پوست را دارد.

رفع بوی بد واژن با شیاف ماریانا:

بوی بد واژن یکی از عواملی است که موجب سردی زوجین از هم و موجب ناراحتی بانوان می گردد. بوی بد عوامل زیادی دارد که انواع عفونت باکتریایی قارچی می تواند موجب بوی بد واژن شود.

گیاه شیاه ماریانا به خوبی می تواند رشد قارچ ها را نیز کنترل کند و از بین ببرد.

افزایش میزان لذت جنسی:

این محصول  به عنوان محصولی که باعث تنگی بافت واژن، رفع بوی بد و التهاب  می شود می تواند در موارد بسیاری باعث بهبود کیفیت رابطه جنسی شود.

تنظیم میزان ترشحات واژن:

بسیاری از زنان میزان ترشح واژن زیادی دارند. یکی از نشانه های سلامت اندام تناسلی بانوان، مناسب بودن مقدار ترشحات آن است. هرگونه تغییر در حجم، رنگ، بو و ویژگی های ظاهری ترشحات میتواند هشداری برای شما باشد.

بنابراین اگر به فکر سلامت خود هستید حتماً باید به کیفیت و مقدار ترشحات واژینال توجه کنید. ترکیب گیاهی ماریانا باعث ایجاشیاف ماریانا (اصل) (دکتر آز)  برخی آن را با نام شمعدانی نیز می شناسند.زنان در ناحیه تناسلی خود در موقعیت های مختلف دچار بیماری های زیادی میشوند که باید از داروهای شیمیایی و گیاهی استفاده کنند، یکی از درمان های گیاهی استفاده از شیاف ماریانا می باشد و زمانی که خانم ها از درمان های شیمیایی خسته شده اند، میتواند بسیار موثر واقع شود،

شیاف ماریانا (اصل) (دکتر آز) برای مشکلاتی مانند رفع کیست های تخمدانی/درمان بی اختیاری ادرار/تنگ کنندگی واژن/رفع بوی بد واژن/درمان عفونت و خارش/رفع قارچ های واژینال استفاده میشود.

با شیاف ماریانا لذت رابطه خود را بالا ببرید

شیاف مارینا

خواص شیاف ماریانا

 • تنگ کننده بسیار قوی واژن
 • افزایش لذت جنسی
 • رفع عفونت و باکتری واژن
 • کمک به درمان بیماری های زنانه
 • افزایش میل جنسی در خانم ها
 • مصرف راحت
 • ضدالتهاب و خارش
 • اثربخشی سریع
 • ضدعفونی کننده واژن
 • از بین برنده بوی بد واژن
 • تنظیم میزان اسیدی و بازی ترشحات واژینال

مکانیسم تنگی واژن و اهمیت  شیاف تنگ کننده ماریانا

تنگی واژن یکی از موارد مهم در زمینه لذت جنسی بانوان و آقایان است. چرا که با افزایش رابطه فیزیکی بین بافتهای داخلی واژن با آلت می تواند منجر به تحریک بیشتر عصب های نواحی تناسلی شده و افزایش فوق العاده لذت در زوجین را در بر دارد. اهمیت بالای شیاف ماریانا با همین جمله مشخص می شود.

شیاف ماریانا با دارا بودن ترکیبات قابض که منجر به انقباض بافتهای واژن می شوند، باعث می شود که بافت واژن خود را جمع کرده و به اصطلاح تنگی واژن بیشتر شود و بدین ترتیب به عنوان تنگ کننده واژن عمل کند. برای رهایی از خشکی پوست از آبرسان ویتابلا استفاده کنید.

همچنین برخی گیاهان دیگر که در ترکیب شیاف ماریانا به کار رفته اند، دارای خواصی همچون خوشبو شدن و ضد عفونی شدن واژن می شود و عفونت زنانه را که می تواند دلیل مهمی بر سوزش واژن و درد واژن در حین رابطه جنسی و عدم تمایل خانم یا آقا به برقراری رابطه جنسی شود را درمان کند.

همچنین استفاده از شیاف ماریانا اصل به صورت واژینال می تواند عفونتهای عمقی واژن و عفونت دهانه رحم را نیز برطرف کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "طریقه استفاده از شیاف ماریانا برای عفونت واژن" هستید؟ با کلیک بر روی کسب و کار ایرانی, پزشکی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "طریقه استفاده از شیاف ماریانا برای عفونت واژن"، کلیک کنید.

زهرا رضی

زهرا هستم، نویسنده ای که با جسارت به واکاوی مسائل پرداخته و از پرسیدن سوالات سخت نمی‌ترسم. در این سایت، با نگاهی موشکافانه به مسائل اجتماعی و اقتصادی، به دنبال یافتن پاسخ‌های واقعی و ارائه راه حل‌های خلاقانه هستم.