شوک به اسراییل؛ خودروی وزیر امنیت داخلی اسراییل واژگون شد+ فیلم

شوک به اسراییل؛ خودروی وزیر امنیت داخلی اسراییل واژگون شد+ فیلم

رسانه های اسراییل از واژگون شدن خودروی «ایتمار بن گویر» وزیر امنیت داخلی اسراییل و زخمی شدن وی و انتقالش به بیمارستان خبر دادند.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری اتاق زندگانی، رسانه های اسراییل از واژگون شدن خودروی «ایتامار بن گویر» وزیر امنیت داخلی اسراییل و زخمی شدن وی و انتقالش به بیمارستان خبر دادند.

در ویدیوی منتشر شده نشان می دهد بن گویر بدون توجه به چراغ قرمز، با سرعت رد شده و با ماشین دیگری تصادف برخورد کرده و ماشین چپ می کند.

 

 

ایتامار بن گویر وزیر افراطی رژیم صهیونیستی چند هفته قبل پیشنهاد بمباران اتمی غزه را کرده بود که با واکنش های منفی بسیاری در سطح جهان روبرو شد.

چند روز قبل بود که خانواده های اُسرای صهیونیست در فلسطین گفته بودند: نتانیاهو از «بزالل اسموتریچ» وزیر دارایی و «ایتامار بن گویر» وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی می ترسد و آنها به تلاش هایشان برای برکناری «بنیامین نتانیاهو» و دستیابی به توافق تبادل اسرا تلاش خواهند کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شوک به اسراییل؛ خودروی وزیر امنیت داخلی اسراییل واژگون شد+ فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شوک به اسراییل؛ خودروی وزیر امنیت داخلی اسراییل واژگون شد+ فیلم"، کلیک کنید.