سرایا القدس: شماری از اسرای صهیونیست اقدام به خودکشی کرده‌اند

سرایا القدس: شماری از اسرای صهیونیست اقدام به خودکشی کرده‌اند

به گزارش اتاق زندگانی، «ابوحمزه» سخنگوی سرایا القدس امروز (چهارشنبه) گفت که تعدادی از اسرای دشمن در نتیجه ناامیدی شدید به دلیل بی‌توجهی کابینه رژیم صهیونیستی به آزادی آن‌ها، اقدام به خودکشی کرده‌اند.

وی همچنین به تغییر رفتار تیم‌های حفاظت سرایا القدس از اسرای صهیونیست اشاره کرد و گفت: این اسرا از برخی خدماتی که پیش از این به آن‌ها ارائه می‌شد، محروم شده‌اند و دلیل آن جنایت وحشیانه النصیرات است که دشمن جنایتکار صهیونیست مرتکب شد و طی آن صدها فلسطینی بی‌گناه را قتل‌عام کرد. علاوه بر آن تداوم سیاست شکنجه مستمر اسرای فلسطین در زندان‌های رژیم صهیونیستی از دیگر اقدامات ظالمانه این رژیم است.

به گزارش ایرنا به نقل از شبکه المیادین، ابوحمزه تأکید کرد: ما در سرایا القدس تصمیم گرفته‌ایم با اسرای دشمن همان رفتاری را داشته باشیم که با اسرای فلسطین در داخل زندان‌های صهیونیست رفتار می‌شود تا زمانی که کابینه تروریستی اقدامات ظالمانه علیه ملت فلسطین و اسرای ما را متوقف کند.

در همین ارتباط «محمد ابو سلمیه» مدیر بیمارستان الشفاء که روز دوشنبه به همراه ۵۰ اسیر دیگر فلسطینی از زندان رژیم صهیونیستی آزاد شد، گفت: رژیم اسرائیل در زندان های خود خدمات پزشکی به اسیران ارائه نمی کند بلکه بر خلاف کنوانسیون های بین المللی به آنها حمله می کند.

ارتش رژیم صهیونیستی پس از حمله تجاوزگرانه خود به نوار غزه هزاران شهروند فلسطینی از جمله زنان و کودکان خردسال را اسیر و در بازداشتگاه های خود نگهداری می‌کند. کادر و پرسنل بیمارستانی از جمله پرسنل بیمارستان شفاء از جمله این اسیران هستند. پیش از این منابع خبری فاش کردند که شرایط نگهداری اسیران فلسطینی نظیر بازداشتگاه بدنام گوانتانامو آمریکا است.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرایا القدس: شماری از اسرای صهیونیست اقدام به خودکشی کرده‌اند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرایا القدس: شماری از اسرای صهیونیست اقدام به خودکشی کرده‌اند"، کلیک کنید.