ساختمان پزشکی قانونی سمنان به بهره‌برداری رسید – خبرگزاری اتاق زندگانی | اخبار ایران و جهان

ساختمان پزشکی قانونی سمنان به بهره‌برداری رسید - خبرگزاری اتاق زندگانی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار اتاق زندگانی، محمد صادق اکبری غروب چهارشنبه در مراسم افتتاح ساختمان پزشکی قانونی سمنان با بیان اینکه این ساختمان به مساحت ۹۵۰ متر مربع در دو طبقه ساخته شد، ابراز داشت: هدف از ساخت این مجموعه ایجاد فضای مناسب برای برگزاری کمیسیون‌های پزشکی و معاینات تخصصی است.

وی با بیان اینکه ساختمان اداره کل و مرکز معاینات بالینی و کمیسیون‌های پزشکی قانونی امور اداری را تسهیل می‌بخشد، افزود: برای ساخت این مجموعه ۲۴ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

رئیس کل دادگستری استان سمنان بابیان اینکه امکانات و تجهیزات به روز در پزشکی قانونی به کار گرفته شده است، ابراز داشت: هدف از این اقدامات ارائه خدمات مناسب به عموم مردم است.

اکبری بابیان اینکه بهره‌گیری از فناوری‌های نو با ایجاد فضای فیزیکی مناسب رسیدگی به امور را سرعت می‌دهد، تصریح کرد: تلاش می‌کنیم تا این قبیل اقدامات در همه مراکز پزشکی قانونی استان ارتقا یابد.

وی افزود: پزشکی قانونی می‌کوشد تا در دادرسی عادلانه، منصفانه و اسلام جایگاه رفیع و ارزشمند خود را حفظ و خدمات را به بهترین و بالاترین کیفیت به مراجعان ارائه دهد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ساختمان پزشکی قانونی سمنان به بهره‌برداری رسید – خبرگزاری اتاق زندگانی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ساختمان پزشکی قانونی سمنان به بهره‌برداری رسید – خبرگزاری اتاق زندگانی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.