زمان پخش سریال طنز شبکه سه مشخص شد

زمان پخش سریال طنز شبکه سه مشخص شد

زمان پخش سریال طنز تلویزیونی «بدل» به کارگردانی علیرضا مسعودی مشخص شده و این سریال از جمعه، 28 اردیبهشت ماه پخش خود را از شبکه سه سیما آغاز می کند.

به گزارش اتاق زندگانی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، مجموعه طنز «بدل» از جمعه 28 اردیبهشت ماه و با اتمام سریال «هفت سر اژده ها» از شبکه سه هر شب حوالی ساعت 20 و 30 دقیقه روی آنتن شبکه سه خواهد رفت.

در سریال «بدل» بازیگرانی همچون شهرام قایدی، هادی عامل هاشمی، داریوش سلیمی، اصغر حیدری، ساعد هدایتی، اشکان اشتیاق، فرزانه سهیلی، ابوالفضل رجبی و پریسا مقتدی به ایفای نقش پرداخته اند.

این سریال درباره زندگی افراد ساکن در یک محله نوشته شده است و خانواده ای به تصویر کشیده می شود  که از قدیم، نسل به نسل به شغل عطاری مشغول هستند؛ اما تغییرات زمانه آنها را با چالش هایی روبه رو می کند. نام شخصیت اصلی این سریال نیز رضا عطاران است.

این سریال به کارگردانی و نویسندگی علی مشهدی (علیرضا مسعودی) و به تهیه کنندگی رضا نصیری شهرضایی محصول سیما فیلم است و در فضایی طنز به تحول انسان پرداخته است.

علی مسعودی همچون کارهای دیگر خودش «بدل» را هم به نگارش درآورده و در 26 قسمت آماده پخش خواهد شد. 

«کوچه اقاقیا» و «قرارگاه مسکونی» از دیگر آثار مسعودی در حوزه نویسندگی مجموعه های تلویزیونی بوده است و همچنین کارگردانی سریال های «آخر خط» و «نوروز رنگی» را در سال های اخیر در تلویزیون به عهده داشته است.

سریال تلویزیونی «بدل» پیشتر از گزینه های پخش در نوروز 1403 مطرح بود اما به پخش نرسید و بعد از سریال «هفت سر اژدها» از شبکه سه سیما پخش می شود.

دیگر عوامل این سریال عبارتند از مدیر تولید: علی خلیلی، مدیر تصویربرداری: فرزام گل سفیدی و جمال شمس، مدیر صدابرداری: بهروز عابدینی، مدیربرنامه ریزی: وحید کاشی، دستیار اول کارگردان: محمدرضا زاهدیان، دستیار کارگردان: محمد امین سلیمی راد، طراح صحنه: نیما حسن نیا، طراح لباس: پردیس رافعی، منشی صحنه: شیما باقری و مدیر تدارکات: محمد علی محمدی.

پایان خبر اتاق زندگانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "زمان پخش سریال طنز شبکه سه مشخص شد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "زمان پخش سریال طنز شبکه سه مشخص شد"، کلیک کنید.