دستگیری کلاهبردار هزار میلیاردی با 180 شاکی در مریوان

دستگیری کلاهبردار هزار میلیاردی با 180 شاکی در مریوان

آفتاب نیوز :

سردار علی آزادی عصر شنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: با مراجعه تعداد زیادی مال باخته به پلیس آگاهی شهرستان مریوان مبنی بر اینکه فردی به بهانه های مختلف از جمله فروش ملک و زمین مبلغ قابل توجهی از آنان کلاهبرداری کرده است، موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی مریوان با اشراف اطلاعاتی، اقدامات پلیسی و پس از هماهنگی با مراجع قضایی این کلاهبردار را که 2 سال متواری بود شناسایی و در یک عملیات ضربتی وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان کردستان با بیان اینکه در تحقیقات به عمل آمده از متهم به یک هزار و 300 میلیارد ریال کلاهبرداری از شهروندان اعتراف کرد، گفت: در این رابطه 180 نفر شاکی شناسایی شده است.

سردار آزادی در ادامه با بیان اینکه پلیس قاطعانه با مخلان اقتصادی برابر قانون برخورد خواهد کرد، افزود: متهم به همراه پرونده در اختیار مراجع قضایی قرار گرفت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستگیری کلاهبردار هزار میلیاردی با 180 شاکی در مریوان" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستگیری کلاهبردار هزار میلیاردی با 180 شاکی در مریوان"، کلیک کنید.