دریافت تسهیلات ودیعه مسکن از سوی ۴۹۸ هزار و ۸۶۴ متقاضی

دریافت تسهیلات ودیعه مسکن از سوی ۴۹۸ هزار و ۸۶۴ متقاضی

مدیرکل دفتر پایش طرح‌های مسکن وزارت راه و شهرسازی با بیان اینکه یک میلیون و ۱۸۸ هزار و ۷۵۸ متقاضی واجد شرایط به بانک‌های عامل برای پرداخت تسهیلات معرفی شدند، از پرداخت تسهیلات این بخش به ۴۹۸ هزار و ۸۶۴ متقاضی خبر داد.

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری علم و فناوری اتاق زندگانی از وزارت راه و شهرسازی، سیداحمد خادمیان از روند رو به رشد ارائه تسهیلات ودیعه مسکن خبر داد و گفت: تاکنون یک میلیون و ۸۸۷ هزار و ۴۵۲ نفر متقاضی تسهیلات ودیعه مسکن در سامانه TEM.MRUD.IR ثبت‌نام کردند که از این تعداد یک میلیون و ۶۷۷ هزار و ۵۷۰ نفر حائز شرایط شناخته شدند.

مدیرکل دفتر پایش طرح‌های مسکن وزارت راه و شهرسازی ادامه‌داد: از تعداد افراد حائز شرایط شناخته شده، تعداد یک میلیون و ۱۸۸ هزار و ۷۵۸ نفر برای دریافت تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی شدند.

به گفته خادمیان، بانک‌های عامل تاکنون تسهیلات ودیعه مسکن ۴۹۸ هزار و ۸۶۴ متقاضی را پرداخت کرده‌اند و روند پرداخت تسهیلات رشد یافته است.

یادآور می‌شود، سقف تسهیلات ودیعه مسکن در تهران ۲۰۰ میلیون تومان، مراکز استان ۱۵۰ میلیون تومان، سایر شهر‌ها ۱۰۰ میلیون تومان و روستایی ۴۰ میلیون تومان است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دریافت تسهیلات ودیعه مسکن از سوی ۴۹۸ هزار و ۸۶۴ متقاضی" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دریافت تسهیلات ودیعه مسکن از سوی ۴۹۸ هزار و ۸۶۴ متقاضی"، کلیک کنید.