خدمات مترو در روز «مهمونی کیلومتری غدیر» رایگان است – خبرگزاری اتاق زندگانی | اخبار ایران و جهان

خدمات مترو در روز «مهمونی کیلومتری غدیر» رایگان است - خبرگزاری اتاق زندگانی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار اتاق زندگانی، مصطفی زیبایی نژاد مدیر کل فرهنگی شهرداری تهران در نشست خبری مهمونی ۱۰ کیلومتری غدیر که امروز یکشنبه سوم تیر در مجموعه فرهنگی شهدای هفتم تیر (سرچشمه) برگزار شد اظهار داشت: پردیس‌های فرهنگی توسط مجموعه‌های مختلف در محور برگزاری دین رویداد برپا شده است و همچنین پردیس‌های خدمات سلامت محور شامل ۲۲ موکب خدمات سلامت را داریم.

وی تصریح کرد: علاوه بر شهربازی ۱۰ کیلومتری با توجه به جمعیت در نقاط دیگر شهر نیز هم وسایل بازی قرار داده می‌شود. کار فضاسازی شهر تا حدودی انجام شده است و ابر پرچم‌های مربوط به عید غدیر نصب و در طول مسیر کار ریسه کشی، چراغانی و نصب پرچم برای هرچه بهتر برگزاری کردن مهمونی انجام شده است. همچنین نور افشانی ویژه در ۴ استیج اصلی داریم.

مدیر کل فرهنگی شهرداری تهران با اشاره به تسهیلات ویژه حمل و نقل این مراسم در شهر تهران گفت: اتوبوس‌ها در میادین، مساجد و محله‌ها برای تسهیل رفت و آمد و منتقل کردن مردم به مراسم از ساعت ۱۵ مستقر هستند و اغلب ناوگان اتوبوسرانی برای این مهمونی تمام قد پای کار آمدند.

وی بیان داشت: با توجه به محدودیت‌های ترافیکی پلیس راهور نیازمند ون‌هایی بودیم از این رو ۳۰۰ ون تاکسی رانی مستقر در مسیر مردم را از محل محدودیت‌های ترافیکی به محل اصلی برنامه منتقل می‌کند.

زیبایی نژاد همچنین بیان کرد: قرار است متروی تهران خدمات ویژه ای را با سرعت بیشتر ارائه دهد. برای مسافرین خدمات مترو در این روز رایگان و تا ساعت ۲۳ ادامه خواهد داشت.

وی در پایان نیز تاکید کرد: کار ما تسهیل و پشتیبانی برای بهتر برگزار شدن این مهمونی است و کار اصلی توسط مردم انجام می‌شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خدمات مترو در روز «مهمونی کیلومتری غدیر» رایگان است – خبرگزاری اتاق زندگانی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خدمات مترو در روز «مهمونی کیلومتری غدیر» رایگان است – خبرگزاری اتاق زندگانی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.