حکم امیر تتلو صادر شد

حکم امیر تتلو صادر شد

به گزارش اتاق زندگانی،وکیل مدافع امیرحسین مقصودلو از محکومیت موکلش به حبس خبر داد.

الهام رحیمی فر در گفت وگو با اتاق زندگانی، با اشاره به صدور و ابلاغ حکم امیرحسین مقصودلو گفت: بر اساس حکم صادره موکلم به حبس های طویل المدت و کوتاه مدت محکوم شده است و مجازات های تکمیلی هم دارد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا به حکم اعتراض می کنید؟ افزود: پس از مشورت با موکلم نسبت به این موضوع تصمیم می گیریم.

وکیل مدافع تتلو از بیان جزییات بیشتر درباره حکم موکلش خودداری کرد.

سه جلسه دادگاه برای رسیدگی به اتهامات امیرحسین مقصودلو از 14 اسفند ماه سال 1402 تا 18 اردیبهشت ماه امسال در شعبه 26 دادگاه انقلاب اسلامی به ریاست قاضی افشاری برگزار شد.

امیرحسین مقصودلو ملقب به تتلو 15 آذرماه 1402 در مرز بازرگان تحویل ایران و بازداشت شد.

تشویق نسل جوان به فساد و فحشا و فراهم کردن کردن شرایط آن، فعالیت تبلغی علیه نظام، دایر کردن سایت شرط بندی برای قمار و تشویق دیگران به آن، انتشار محتویات مستهجن در قالب تولید کلیپ و آهنگ، تحریک و دعوت از مخاطبان تان به ارتکاب جرایم منافی عفت، مصرف مواد مخدر، اجتماع و تبانی علیه امنیت کشور با توصیه به هواداران، فعالیت آموزشی و تبلیغی مغایر شرع اسلام، اتهامات امیرحسین مقصودلو در این پرونده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حکم امیر تتلو صادر شد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حکم امیر تتلو صادر شد"، کلیک کنید.