حضور غیرمنتظره جو بایدن در تیک تاک

حضور غیرمنتظره جو بایدن در تیک تاک

به گزارش اتاق زندگانی، با توجه به اینکه تیک تاک متعلق به شرکت چینی بایت دنس است، برخی مقامات ارشد آمریکایی نگران این اقدام جو بایدن هستند. از سوی دیگر، بایدن در سال 2022 قانونی را امضا کرده بود که به موجب آن، اکثر دستگاه های دولتی نباید از این اپلیکیشن استفاده کنند.

براساس گزارش مجله اتاق زندگی، جو بایدن طی جریان مسابقه «سوپر بول» حساب کاربری جدیدی در تیک تاک ساخته است و در ویدیویی درباره این مسابقه صحبت می کند. راه اندازی این کمپین در تیک تاک باعث نگرانی هایی درباره امنیت ملی شده است. برخی از قانون گذاران آمریکایی به دلیل نگرانی از اینکه دولت چین می تواند به داده های کاربران دسترسی داشته باشد یا بر آنچه مردم در این اپلیکیشن می بینند تاثیر بگذارد، خواستار ممنوعیت آن شده اند.

تیک تاک نیز مدعی شده است که داده های کاربران آمریکایی را با دولت چین در میان نمی گذارد و اقدامات اساسی برای محافظت از حریم خصوصی کاربران خود انجام داده است.

«مایکل هاپکینز»، یک استراتژیست دموکرات که در کمپین های انتخاباتی «باراک اوباما» و «هیلاری کلینتون» کار می کرد، گفت که بسیاری از دموکرات ها با توجه به نگرانی های امنیتی داده ها، در استفاده از تیک تاک برای ارتباط با رای دهندگان مردد بوده اند. او گفت که نامزدها باید با این واقعیت روبه رو شوند که این اپلیکیشن بستری است که در آن می توانند به مردم با هر جمعیتی دسترسی پیدا کنند.

تیک تاک ماه گذشته میلادی اعلام کرد که درحال حاضر 170 میلیون آمریکایی از این پلتفرم استفاده می کنند، این رقم در سال گذشته میلادی 150 میلیون نفر بود. با توجه به این رقم بسیار بزرگ، نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا هرچقدر هم که محافظه کار باشند، مسلماً از این پلتفرم برای ارتباط با طیف جوان تر رای دهندگان استفاده می کنند.

تاکنون کمپین بایدن از افراد مشهور و اینفلوینسرها برای رساندن پیام های سیاسی خود به جمعیت جوان تر استفاده کرده است. ارتباط با این جمعیت برای بایدن کلیدی است؛ چرا که سن او 81 سال است و نظرسنجی ها نشان می دهد که 75 درصد از کسانی که انتظار می رود در ماه نوامبر 2024 (آبان 1403) رای خود را به صندوق بیندازند، معتقدند که او برای ریاست جمهوری خیلی مسن است.

5858

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حضور غیرمنتظره جو بایدن در تیک تاک" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حضور غیرمنتظره جو بایدن در تیک تاک"، کلیک کنید.