جوان کارتن خواب:سراغ همسر25ساله ام رفتم تا از او پول بگیرم/ امتناع کرد، او را با چاقو کشتم

جوان کارتن خواب:سراغ همسر25ساله ام رفتم تا از او پول بگیرم/ امتناع کرد، او را با چاقو کشتم

به گزارش اتاق زندگانی زمانی که آنها قدم در خانه همسایه گذاشتند با جسد خونین زن جوان مواجه شدند. بدین ترتیب با پلیس تماس گرفته و لحظاتی بعد بازپرس کشیک قتل پایتخت و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل شدند.

روزنامه ایران نوشت:با حضور در محل جنایت، آنها با جسد زن 25 ساله در حالی که با ضربات چاقو به قتل رسیده بود، مواجه شدند. تحقیقات از شاهدان نشان می داد که عامل این جنایت، همسر مقتول بوده است.

با بدست آمدن هویت متهم، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت به بررسی میدانی در اطراف محل جنایت پرداختند. آنها احتمال می دادند که متهم فراری برای سردرآوردن از عاقبت ماجرا به اطراف محل جنایت برگردد. با این فرضیه بررسی میدانی را ادامه دادند و ساعاتی از جنایت نگذشته بود که کارآگاهان موفق به شناسایی متهم شدند که در همان حوالی در حال پرسه زدن بود و بلافاصله او را دستگیر کردند.

مرد 29 ساله در تحقیقات به قتل ناخواسته همسرش اعتراف کرد و گفت: معتاد که شدم، زندگی ام تباه شد؛ بیکار شدم، پول نداشتم و نمی توانستم اجاره خانه بدهم. با همسرم هم اختلاف پیدا کردم. به خاطر دعوا و درگیری با همسرم خانه را ترک کردم و آواره کوچه و خیابان شدم و هر چند روز یکبار به سراغ همسرم می آمدم تا پولی از او بگیرم و بتوانم هزینه موادم را تامین کنم.
او ادامه داد: کارتن خواب شده بودم. شب حادثه به سراغ همسرم رفتم تا بار دیگر از او پول بگیرم. همسرم در خانه های مردم کار می کرد و برایش سخت بود که پول زحمت کشیده اش را من دود کنم. سر همین مساله باهم دعوایمان شد و ناخواسته دست به چاقو شدم.
با اعتراف مرد معتاد به قتل، به دستور بازپرس جنایی وی در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار داده شد و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

23302

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جوان کارتن خواب:سراغ همسر25ساله ام رفتم تا از او پول بگیرم/ امتناع کرد، او را با چاقو کشتم" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جوان کارتن خواب:سراغ همسر25ساله ام رفتم تا از او پول بگیرم/ امتناع کرد، او را با چاقو کشتم"، کلیک کنید.