جزییاتی از 636 بسته سرمایه گذاری گردشگری

جزییاتی از 636 بسته سرمایه گذاری گردشگری

مدیرکل سرمایه گذاری، زیرساخت و مناطق نمونه گردشگری از تدوین 636 بسته سرمایه گذاری گردشگری خبر داد.

به گزارش اتاق زندگانی، احمد تجری گفت: هدف از تدوین بسته های سرمایه گذاری، شناسایی ظرفیت های گردشگری موجود، بسترسازی مناسب برای جذب سرمایه گذاران واجد شرایط و همچنین تسریع و تسهیل در فرایندهای سرمایه گذاری است.

او با اشاره به همکاری دستگاه های اجرایی کشور در تدوین بسته های سرمایه گذاری، اظهار کرد: تعداد 184 بسته سرمایه گذاری با همکاری های بخش خصوصی، 143 بسته سرمایه گذاری با همکاری و مشارکت شهرداری و همیاری شهرداری ها و 125 بسته سرمایه گذاری گردشگری در حوزه منابع آبی، آب درمانی و تفریحات و سرگرمی های آبی با همکاری و مشارکت وزارت نیرو تهیه شده است.

مدیرکل سرمایه گذاری، زیرساخت و مناطق نمونه گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی افزود: 63 بسته سرمایه گذاری با مشارکت منابع طبیعی، 49 بسته با همکاری و محوریت صندوق توسعه و احیا بناهای تاریخی، 14 بسته با همراهی شرکت فرودگاه های کشور، 13 بسته با مشارکت جهاد کشاورزی و امور اراضی، 9 بسته با همکاری راه و شهرسازی، 7 بسته با مشارکت مناطق آزاد، 6 بسته با همکاری اوقاف و 23 بسته گردشگری با مشارکت و همراهی دیگر دستگاه های اجرایی برای واگذاری به سرمایه گذاران علاقه مند به سرمایه گذاری در بخش گردشگری تدوین شده است.

تجری گفت: تهیه و تدوین این بسته ها با همکاری دستگاه های مربوطه همچنان ادامه دارد و سرمایه گذاران از طریق مراجعه به ادارات کل استانی وزارتخانه می توانند از آخرین وضعیت بسته های سرمایه گذاری گردشگری مطلع شوند.

پایان خبر اتاق زندگانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزییاتی از 636 بسته سرمایه گذاری گردشگری" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزییاتی از 636 بسته سرمایه گذاری گردشگری"، کلیک کنید.