جدیدترین توئیت وزیر فرهنگ در حوزه تئاتر

محمدمهدی اسماعیلی در تازه‌ترین توئیت خود به موضوع نمایش صحنه‌ای ” و او جان من است”، اشاره کرد و نوشت: از اتفاقات مهم حوزه هنر تئاتر کشور، نمایش صحنه‌ای ” و او جان من است” که با موضوع واقعه مهم مباهله است.

به گزارش اتاق زندگانی، در متن توئیت محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی آماده است:

یکی از اتفاقات مهم حوزه هنر تئاتر کشور، نمایش صحنه‌ای ” و او جان من است” که با موضوع واقعه مهم مباهله است. خدای متعال را شاکریم که به ما در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی توفیق چنین مهمی را با حضور عوامل حرفه‌ای و شناخته شده عنایت کرد.

از پیرغلام امام حسین علیه السلام، استاد علی انسانی، بابت پیشنهاد و اصرار بر اتمام این کار تشکر می‌کنم. این تئاتر هر شب تا ۱۵ تیرماه در تالار وحدت به اجرا در می‌آید.

مجموعه‌های دینی و هیات‌های مذهبی، دانش‌آموزان و کانون‌های فرهنگی مساجد می‌توانند برای تهیه بلیط، با شرایط خاص، در همین جا شماره تماس خود را برای هماهنگی همکاران من اعلام و یا به شماره ۰۹۱۲۱۲۵۴۲۰۶ پیامک بدهند.

در این زمینه بیشتر بخوانید.

جدیدترین توئیت وزیر فرهنگ در حوزه تئاتر

پایان خبر اتاق زندگانی
 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جدیدترین توئیت وزیر فرهنگ در حوزه تئاتر" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جدیدترین توئیت وزیر فرهنگ در حوزه تئاتر"، کلیک کنید.