تهیه طرح پیوند شرکت های دانش بنیان با صنعت و کشاورزی استان تهران/احیاء واحدهای راکد و غیرفعال

تهیه طرح پیوند شرکت های دانش بنیان با صنعت و کشاورزی استان تهران/احیاء واحدهای راکد و غیرفعال

معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران از تهیه طرح جامع پیوند پارک های علم و فناوری و شرکت های دانش بنیان با صنعت و کشاورزی استان تهران خبر داد.

حشمت الله سلیمانی در گفت وگو با اتاق زندگانی، در تشریح روند اشتغالزایی در سطح استان تهران گفت: در حوزه اقتصادی اهدافی همچون رشد اشتغال و کاهش نرخ بیکاری متناسب با ساختار جمعیت فعال، جمعیت تحصیل کرده و جمعیت جوان استان و دستیابی به جایگاه مناسب استان در سطح ملی و فراملی در فعالیت های اقتصادی و تولید پیگیری می شود.

وی افزود: در حقیقت به منظور تحقق این اهداف برنامه هایی حول تقویت و تعادل بخشی فعالیت های اقتصادی دارای مزیت رقابتی در استان، حفظ و ارتقای صنایع برتر و در حال رشد، حفظ و تقویت خدمات برتر و خدمات 9 گانه اجتماعی، تعادل بخشی صنایع غیر برتر، بقا و افزایش بهره وری کشاورزی و رونق صنعت گردشگری در استان تهران، ارایه شده است. 

معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران ادامه داد: در همین راستا تهیه طرح جامع پیوند پارک های علم و فناوری و شرکت های دانش بنیان استان تهران با صنعت و کشاورزی استان در راستای افزایش بهره وری و کاهش مصرف منابع و احیاء واحدهای راکد و غیرفعال با همیاری نهادهای مسیول از برنامه های اجرایی است که به صورت جدی درحال پیگیری است.

وی تاکید کرد: همچنین برنامه های اجرایی در سال جدید که با همیاری نهادهای مختلف پیگیری و اجرا خواهد شد، شامل برنامه ریزی برای تجهیز صنایع بزرگ و شهرک های صنعتی استان به پایشگرهای مصرف آب و آلودگی های محیطی، تدوین طرح جامع و تهیه نقشه الگوی کشت محصولات کشاورزی در هر یک از مناطق پنج گانه، بهبود سازوکار نظارتی حفاظت از تغییر کاربری اراضی کشاورزی، باغی، طبیعی و مناطق چهارگانه حفاظتی و ساماندهی فعالیت های کشاورزی متناسب با سطح آب بری محصولات خواهد بود.

پایان خبر اتاق زندگانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تهیه طرح پیوند شرکت های دانش بنیان با صنعت و کشاورزی استان تهران/احیاء واحدهای راکد و غیرفعال" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تهیه طرح پیوند شرکت های دانش بنیان با صنعت و کشاورزی استان تهران/احیاء واحدهای راکد و غیرفعال"، کلیک کنید.