تمهیدات ترافیکی مراسم تشییع پیکر مطهر شهید رییسی – خبرگزاری اتاق زندگانی | اخبار ایران و جهان

تمهیدات ترافیکی مراسم تشییع پیکر مطهر شهید رییسی - خبرگزاری اتاق زندگانی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری اتاق زندگانی، سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور در خصوص تمهیدات ترافیکی مراسم تشییع پیکر مطهر شهید جمهور رییس جمهور فقید آیت الله رییسی گفت: اعمال محدودیت های تردد از ساعت 4:30 دقیقه صبح فردا از شرق؛ محدودیت حلقه اول: از خیابان ولیعصر (عج) حلقه دوم میدان فردوسی و حلقه سوم بزرگراه امام علی علیه السلام _ دماوند است.

از سمت از غرب؛ محدودیت حلقه اول خیابان آزادی – زارع می باشد زیرا به هیچ عنوان نمی توانیم اجازه تردد در خیابان کارگر را بدهیم، حلقه دوم این محدوده نواب آزادی و حلقه سوم سه راه فرودگاه است.

وی ادامه داد: از شمال؛ محدودیت حلقه اول خیابان کارگر بلوار کشاورز و کریم خان، حلقه دوم فاطمی و حلقه سوم میدان گل ها و گمنام است.

از جنوب؛ محدودیت ها در حلقه اول خیابان شهدای ژاندارمری و شهید نظری، حلقه دوم لبافی نژاد و حلقه سوم خیابان جمهوری است.

رییس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: اجرای محدودیت ها از ساعت 4:30 دقیقه صبح در محدوده حلقه های اول اجرا خواهد شد. همچنین توقف خودروها از امشب (سه شنبه مورخ 01/ 03/ 1403 از ساعت 24 در داخل حلقه های اول (از میدان فردوسی تا سه راه فرودگاه) ممنوع است.

سرهنگ موسوی پور در خصوص مسیرهای جایگزین تردد گفت: از شرق: خیابان مفتح، امام علی علیه السلام به جنوب، زیر گذر تونل توحید، استاد معین و ستاری به فرودگاه باز است.

از غرب: از شمال میدان آزادی، از پل جناح، فلکه دوم صادقیه و از جنوب میدان آزادی از شمال میدان فتح اعمال محدودیت را خواهیم داشت.

وی افزود: همچنین به جهت آماده سازی مراسم از ساعت 24 امشب از خیابان وصال (در خیابان انقلاب) تا میدان انقلاب و همه خیابان های عمود بر خیابان انقلاب محدودیت تردد وجود دارد.

وی افزود: سازمان اتوبوسرانی ویژه ای جهت تردد و انتقال شهروندان در این روز تدارک ویژه ای دیده است. اتوبوس ها جهت جابجایی شهروندان در بزرگراه سعیدی، جناح و رینگ داخلی و خارجی میدان آزادی مراجعه کنندگان را انتقال خواهند داد. همچنین در طول مسیر نیز در خیابان های عمود بر خیابان آزادی نیز محل هایی مانند خیابان استاد معین، بخشی از بزرگراه یادگار منتهی به خیابان آزادی در ضلع شمال و در ضلع جنوب آماده خدمت رسانی به مراجعه کنندگان است.

رییس پلیس راهور تهران بزرگ توصیه داشت: شهروندان حتماً از حمل و نقل عمومی و به خصوص مترو که در این روز فعال است، جهت تردد به مراسم استفاده کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تمهیدات ترافیکی مراسم تشییع پیکر مطهر شهید رییسی – خبرگزاری اتاق زندگانی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تمهیدات ترافیکی مراسم تشییع پیکر مطهر شهید رییسی – خبرگزاری اتاق زندگانی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.