تانک های اشغالگران در شمال غزه منهدم شد

تانک های اشغالگران در شمال غزه منهدم شد

به گزارش اتاق زندگانی مقاومت فلسطین به درگیری خود با نیروهای اشغالگر ادامه داده و درگیر نبردهای شدید با آنها به ویژه در شمال و جنوب نوار غزه است.

به نقل از اتاق زندگانی در دویست و سی و یکمین روز نبرد، گروه های مقاومت فلسطین به مقابله با نیروهای ارتش اشغالگر در جبهه های مختلف نبرد، به ویژه در اردوگاه جبالیا در شمال نوار غزه و رفح در جنوب غزه ادامه می دهند.

گردان های القسام در بیانیه ای اعلام کرد رزمندگان مقاومت 2 تانک مرکاوا 4 صهیونیست ها را با 2 گلوله یاسین 105 در خیابان العجارمه در اردوگاه جبالیا در شمال نوار غزه هدف قرار دادند.

این گروه مقاومت در بیانیه ای دیگر گفت: یک دستگاه تانک مرکاوا متعلق به اشغالگران را در محله القصاصیب در اردوگاه جبالیا با بمب «شواظ» منفجر کردیم.

این حملات در حالی است که گردان های القسام روز پنجشنبه نیز اعلام کرد که تونلی را که توسط نیروهای پیاده رژیم صهیونیستی از پیش ساخته شده بود منفجر کرد و باعث کشته و زخمی شدن سربازان اشغالگر در بیت حانون در شمال غزه شد.

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تانک های اشغالگران در شمال غزه منهدم شد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تانک های اشغالگران در شمال غزه منهدم شد"، کلیک کنید.