بهره‌برداری از ۱۰ پروژه فرهنگی و آموزشی ویژه خانواده معظم ایثارگران

بهره‌برداری از ۱۰ پروژه فرهنگی و آموزشی ویژه خانواده معظم ایثارگران

۱۰ پروژه سیاحتی، فرهنگی، آموزشی و سلامت همزمان با دهه امامت و ولایت ویژه خانواده معظم شهدا و ایثارگران به بهره‌داری می‌رسد.

به گزارش اتاق زندگانی، ۱۰ پروژه سیاحتی، فرهنگی، آموزشی و سلامت در راستای شناسایی و تقویت زیرساخت‌های لازم جهت انجام ماموریت‌های هنری، فرهنگی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، الگوسازی از خدمات مناسب گردشگری و ورزشی در کشور، استعدادیابی و برگزاری دوره های آموزشی و مهارت افزایی برای عناصر مستعد فرهنگی، هنری، ادبی و رسانه ای مرتبط با موضوع ایثار و شهادت و دسترسی عادلانه جامعه معزز ایثارگری به خدمات فرهنگی، هنری، ورزشی و سیاحتی همزمان با دهه امامت و ولایت ویژه خانواده معظم شهدا و ایثارگران به بهره داری می‌رسد.

این پروژه‌ها شامل افتتاح بخش CIP  اختصاصی مجتمع گردشگری کوثر البرز ویژه بانوان و دختران به مساحت ۱۲ هزار متر، راه اندازی ۵ کتابخانه عمومی با گنجینه ۳۰۰۰ کتاب در هتل‌های هویزه، سفید کنار انزلی، قدس و ثامن مشهد، رامسر و ۴ مرکز گردشگری سلامت در هتل های هویزه، سفید کنار، قدس و رامسر خواهد بود.

پایان خبر اتاق زندگانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بهره‌برداری از ۱۰ پروژه فرهنگی و آموزشی ویژه خانواده معظم ایثارگران" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بهره‌برداری از ۱۰ پروژه فرهنگی و آموزشی ویژه خانواده معظم ایثارگران"، کلیک کنید.