بلینکن: نمی خواهیم بخشی از عملیات اسراییل در رفح باشیم

بلینکن: نمی خواهیم بخشی از عملیات اسراییل در رفح باشیم

به گزارش اتاق زندگانی، «آنتونی بلینکن» وزیر خارجه آمریکا در راستای حمایت از حملات رژیم اشغالگر در رفح اظهار کرد: «ما از عملیات نظامی گسترده در رفح بدون برنامه ای مشخص و مطمین برای دور نگه داشتن غیرنظامیان از خطر حمایت نمی کنیم و نخواهیم کرد.»

وزیر خارجه آمریکا افزود: «ورود به رفح مشکل جلوگیری از بازگشت حماس به قدرت در غزه را حل نمی کند.»

به گزارش اتاق زندگانی، وی به شبکه سی ان ان گفت: «اگر اسراییل تصمیم به انجام عملیات نظامی در رفح بگیرد، ما نمی خواهیم بخشی از آن باشیم.»

بلینکن تصریح کرد: «توقف ارسال بمب های سنگین به اسراییل ناشی از نگرانی ما در مورد تاثیر آنها بر مناطق پرجمعیت است.»

بلینکن تاکید کرد: «اگر اسراییل در غزه بماند با نافرمانی مواجه می شود و اگر عقب نشینی کند، یک خلا ایجاد می کند که حماس آن را پر خواهد کرد.»

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بلینکن: نمی خواهیم بخشی از عملیات اسراییل در رفح باشیم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بلینکن: نمی خواهیم بخشی از عملیات اسراییل در رفح باشیم"، کلیک کنید.