بازیگر سریال «ترش و شیرین» 18 سال پیش چه شکلی بود؟ / عکس

به گزارش خبرگزاری اتاق زندگانی، نگین عبداللهی بازیگر سریال ترش و شیرین متولد شهریور 1365 در تهران است . نگین عبداللهی بازیگر سینما ، تیاتر و تلویزیون ایران است. نگین عبداللهی فعالیت هنری خود را از سال 1386 آغاز کرده است و با ایفای نقش در سریال «ترش و شیرین» کاری از رضا عطاران اولین تجربه خود را رقم زد.

نگین عبداللهی در این سریال به نویسندگی سروش صحت افتخار بازی در کنار بازیگرانی همچون حمید لولایی مریم امیرجلالی شهره سلطانی رضا شفیعی جم و مجید صالحی را پیدا کرد.

نگین عبداللهی بازیگر سریال ترش و شیرین چندسالی است از ایران مهاجرت کرده و در کشور انگلیس زندگی می کند.

55

نگین عبداللهی، بازیگر سینما و تلویزیون، در آثاری همچون سریال تلویزیونی «ترش و شیرین»، فیلم سینمایی «طلا و مس» و سریال تلویزیونی «اغما» فعالیت داشته است.

نگین عبداللهی در سال 1385 دوره پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم نگین عبداللهی در این سال، بازیگری در سریال ترش و شیرین به کارگردانی رضا عطاران محسوب می شود.

56

فعالیت های هنری

شاید یکی از مهم ترین بخش های بیوگرافی نگین عبداللهی بازی در سریال ترش و شیرین بوده است. نگین عبداللهی سال 1385 سریال ترش و شیرین نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند.

او در این سریال با رضا عطاران همکاری داشته است. نگین عبداللهی توانست با بازی در سریال ترش و شیرین تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر شهره سلطانی، حمید لولایی، رضا عطاران و رضا شفیعی جم بر تجارب او افزود.

نگین عبداللهی علاوه بر سریال ترش و شیرین، سال 1388 در فیلم طلا و مس نیز بازی کرده است. نگین عبداللهی این بار با همایون اسعدیان یعنی کارگردان فیلم طلا و مس و هنرمندانی چون بهروز شعیبی، نگار جواهریان، سحر دولتشاهی و رضا رادمنش همکاری داشت.

در این سال ها نگین عبداللهی با هنرمندان بسیاری تجربه ی کار داشته است اما جالب است بدانید که در میان بازیگران حلیمه سعیدی با 2 مرتبه، فتح الله طاهری با 2 مرتبه، جواد عزتی با 2 مرتبه، پروین ملکی با 2 مرتبه و عباس محبوب با 2 مرتبه بیشترین همکاری را با نگین عبداللهی داشته اند.

یکی از ویژگی های حرفه ای بیوگرافی نگین عبداللهی آن هست که در مدت زمان بازیگری خود، هم در تلویزیون و هم در سینما بازی کرده است. نگین عبداللهی را باید بیشتر بازیگر تلویزیون بدانیم چرا که 72% آثار وی تلویزیونی و 28% آثارش سینمایی است.

در واقع نگین عبداللهی از مجموع 7 اثری که در کارنامه دارد، در 5 اثر در تلویزیون با نام های سریال ای دوست مرابه خاطرآور، سریال اغما، سریال انتهای جاده، سریال هما و سریال ترش و شیرین نام های و در 2 اثر در سینما با نام های فیلم طلا و مس و فیلم ته تغاری بازی کرده است.

سریال ترش و شیرین

سریال “ترش و شیرین” روایتگر ماجراهای زنی متکی به نفس به نام “نصرت خانوم” است که پس از مرگ شوهرش کمر همت بسته فرزندان قد و نیم قدش را به سختی اما آبرومندانه از آب و گل در آورده است.

داستان از جایی شروع می شود که مهلت خانه اجاره ای “نصرت خانم” به سر آمده و او مجبور است به خانه ای دیگر نقل مکان کند اما این جابجایی باعث بروز ماجراهایی می شود که مسیر زندگی نصرت خانم و خانواده اش را تغییر می دهد.

“ترش و شیرین″، سریال خاطره انگیز ایرانی به کارگردانی رضا عطاران و محمود رضایی و تهیه کنندگی ایرج محمدی و مهران مهام است. این سریال محصول سال 1386 و در ژانر کمدی و اجتماعی ساخته شده است. سریال ترش و شیرین که اولین بار در نوروز 86 از شبکه سوم در قالب 16 قسمت پخش شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازیگر سریال «ترش و شیرین» 18 سال پیش چه شکلی بود؟ / عکس" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازیگر سریال «ترش و شیرین» 18 سال پیش چه شکلی بود؟ / عکس"، کلیک کنید.