بازیگری متفاوت عمو پورنگ؛ منتظر این سریال در نمایش خانگی باشید

بازیگری متفاوت عمو پورنگ؛ منتظر این سریال در نمایش خانگی باشید

آفتاب نیوز :

این روز ها سریال هایی در راه تلویزیون اند و در عین حال برخی از تلویزیونی های با قدمت هم با کاری جدید سر از نمایش خانگی درمی آورند.

پیگیری هایی که انجام شده این روز ها تلویزیون 52 سریال در حال پیش تولید و تولید دارد که از سمتِ سیمافیلم پیش می رود و سریال هایی هم توسط برخی از سازمان ها و نهاد های فرهنگی پیش می رود که به روال گذشته برای پخش از تلویزیون ساخته می شوند.

به طور مثال سریال «بوقچی» که مجموعه تلویزیونی فوتبالی است، البته در دهه های گذشته داریوش ارجمند و اکبر عبدی سریال «به سوی افتخار» را با فضای مافیای فوتبال به آنتن تلویزیون رساندند. یا «پژمان» با بازی پژمان جمشیدی و پرداختن به بازیکنان شناخته شده و مصایب و مشکلات شان، «سه پنج دو» به گونه ای سرمایه گذاران و مافیای فوتبال، «آخرین بازی» و «لژیونر» هم جزو دیگر کار های فوتبالی به شمار می رود که تاکنون در ساختار تلویزیون به آن ها پرداخته شده است.

البته این روز ها «پرویز خان» هم بعد از حضور در جشنواره فیلم فجر و اکران در سینما به شبکه نمایش خانگی آمده است.

حالا باید دید «بوقچی» با چه هدفی ساخته شده و تنها قصد به هیجان درآوردن مخاطب به واسطه پرداختن به «فوتبال» در یک اثر نمایشی را دارد یا به دنبال اهدافی دیگر است؟

این سریال در تهران به فیلمبرداری خودش ادامه می دهد و پیگیری ها نشان می دهد تا تیرماه تصویربرداری سریال ادامه خواهد داشت. حسن حبیب زاده کارگردانی سریال را برعهده دارد و گفته می شود موسسه هنری سوره آن را تهیه می کند. در این سریال حسن پورشیرازی، امیر غفارمنش، آرش نوذری، امیر کربلایی زاده، شهره سلطانی، رامین ناصر نصیر و بسیاری دیگر از هنرمندان به ایفای نقش می پردازند.

اما سریالی دیگر که تلویزیونی های قدیم به سمتِ آن رفته اند یک سریال فانتزی در حوزه کودک و نوجوان است که برای اولین بار داریوش فرضیایی یا همان عمو پورنگ در برنامه تحویل سال یک خبر کوتاهی از آن داد. سریال «لالایی» که قرار است با بازی او بعد از مدت ها غیبت و البته فضایی متفاوت از یکی از پلتفرم های نمایش خانگی پخش شود.

این سریال به کارگردانی احمد درویشعلی پور که سال ها با داریوش فرضیایی کار کرده و «سرزمین بالش ها» را با او در شبکه نمایش خانگی داشت این روز ها در اواخر تصویربرداری به سر می برند و گروه در تهران مشغول فعالیت اند تا اواخر اردیبهشت ماه کار به پایان برسد. قرار است این سریال امسال در یکی از پلتفرم های نمایش خانگی پخش شود.

امیر کربلایی زاده که مدت ها از او خبری نیست و بیشتر به آموزش استندآپ کمدی و اجرای تیاتر مشغول است در این سریال به ایفای نقش می پردازد و فرهاد بشارتی هم چندی پیش از حضور خود در این سریال خبر داده بود. قطعاً بازگشت داریوش فرضیایی بعد از مدت ها با سریالی در شبکه نمایش خانگی را می توان به فال نیک گرفت، چون خبر ها حاکی از همکاری مجدد او با تلویزیون است.

سریال «لالایی» و نقش آفرینی داریوش فرضیایی متفاوت از کار هایی است که تاکنون از او به عنوان کاراکتر عمو پورنگ دیده شده است. در عین حال باید دید با حضور او و هنرمندانی که در «محل گل و بلبل» و برخی از پروژه هایی که او و دوستان داریوش فرضیایی فعالیت داشته اند می تواند اقبال را نسبت به محدود کار های کودکانه نمایش خانگی برگرداند یا خیر.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازیگری متفاوت عمو پورنگ؛ منتظر این سریال در نمایش خانگی باشید" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازیگری متفاوت عمو پورنگ؛ منتظر این سریال در نمایش خانگی باشید"، کلیک کنید.