بازنشستگان بخوانند/ جدیدترین خبر درباره متناسب سازی حقوق بازنشستگان

بازنشستگان بخوانند/ جدیدترین خبر درباره متناسب سازی حقوق بازنشستگان

به گزارش خبرگزاری اتاق زندگانی، نگاهی به تخصیص اعتبارات صندوق های بازنشستگی در سال 1403 نشان می دهد که تامین اجتماعی به جز احتمال دریافت بخشی از بدهی خود که آن هم نقدی و نقدشونده ی سریع نیست، سهمی از اعتبارات متناسب سازی و حمایتی دولت ندارد. این اعتبارات قرار است میان صندوق های بازنشستگی دولتی تقسیم شود.

ایلنا نوشت: دولت در حمایت از صندوق های بازنشستگی در بودجه 1403 مبلغ 453 هزارمیلیارد تومان اختصاص داد که 256.5 هزارمیلیارد تومان آن به صندوق بازنشستگی کشوری اختصاص دارد و 32 هزارمیلیارد تومان از این منابع برای کمک به صندوق تامین اجتماعی نیروهای مسلح در نظر گرفته شده؛ ضمناً 14.3 هزار میلیارد تومان بابت صندوق بازنشستگی فولاد و وزارت اطلاعات تعیین شده است.

در عین حال، در لایحه دولت 50 هزار میلیارد تومان کمک به متناسب سازی حقوق بازنشستگان 3 صندوق کشوری لشکری و فولاد از محل مالیات بر ارزش افزوده در نظر گرفته شده است.

دولت مبلغ 130 هزار میلیارد تومان برای تادیه بدهی قطعی حسابرسی شده خود به سازمان تامین اجتماعی و متناسب سازی حقوق و نیز حفظ قدرت خرید بازنشستگان تامین اجتماعی اختصاص داده است و این تنها اعتباری است که برای این صندوق مادر در نظر گرفته شده است.

223225

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازنشستگان بخوانند/ جدیدترین خبر درباره متناسب سازی حقوق بازنشستگان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازنشستگان بخوانند/ جدیدترین خبر درباره متناسب سازی حقوق بازنشستگان"، کلیک کنید.