ایران یک – قطر 2 ؛ امید یوزها به جبران در نیمه دوم

گزارش خبرنگار اعزامی اتاق زندگانی از قطر

ایران یک - قطر 2 ؛ امید یوزها به جبران در نیمه دوم

تقابل تیم های ملی فوتبال ایران و قطر در نیمه نخست با برتری میزبان جام ملت ها به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری علم و فناوری اتاق زندگانی از قطر، تیم های ملی فوتبال ایران و قطر در چارچوب مرحله نیمه نهایی جام ملت های آسیا 2023 قطر از ساعت 18:30 در ورزشگاه الثمامه دوحه به مصاف هم رفتند و در پایان نیمه نخست قطر 2 بر یک برنده شد.

داور: احمد العلی (کویت)

اخطار: مهدی ترابی و احسان حاج صفی (ایران) ؛ محمدعلی مختار (قطر)

گل ها: سردار آزمون (4) (ایران) ؛ جاسم ابوالسلام (17) و اکرم عفیف (43) (قطر)

ترکیب ایران: علیرضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی زادگان، شجاع خلیل زاده، احسان حاج صفی، رامین رضاییان، سعید عزت اللهی، امید ابراهیمی، سامان قدوس، علیرضا جهانبخش، مهدی طارمی و سردار آزمون.

ترکیب قطر: مشعل برشم، پدرو کوریا، المهدی علی مختار، محمد واد البیاتی، یوسف عبدالریساق، اکرم عفیف، لوکاس مندس، همام احمد، احمد فتحی عبدالله، جاسم گبر عبدالسلام و المعز علی.

تیم ملی بازی را کاملاً هجومی آغار کرد و خیلی زود توسط سردار آزمون به گل برتری رسید. در حالی که دو سه فرصت خوب را ایران از دست داد، این قطر بود که توانست بازی را به تساوی بکشاند. در ادامه دو تیم موقعیت هایی را خلق کردند تا اینکه در دقایق پایانی نیمه اول قطر به گل برتری رسید.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ایران یک – قطر 2 ؛ امید یوزها به جبران در نیمه دوم" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ایران یک – قطر 2 ؛ امید یوزها به جبران در نیمه دوم"، کلیک کنید.