استلاتو S9، رقیب چینی مرسدس بنز کلاس S و آیودی A8 /عکس

امیرمسعود عابدین_ استلاتو S9 برای رقابت با خودروهای درجه یک آلمانی مانند آیودی A8 و مرسدس بنز کلاس S طراحی شده است، با این تفاوت که کاملاً الکتریکی است. طبق کنفرانس مطبوعاتی برگزارشده، این خودرو بر روی پلت فرم تورینگ ساخته شده و از سیستم شاسی تورینگ استفاده می کند. علاوه بر این، S9 اولین خودرویی خواهد بود که از سیستم رانندگی هوشمند Qiankun ADS 3.0 هواوی و سیستم هارمونی OS آن استفاده می کند.

رقیب چینی مرسدس بنز و آیودی با انبوهی از فناوری به بازار آمد /عکس

استلاتو S9 از طراحی Inside-Out استفاده می کند که داخل و خارج را با یکدیگر ادغام و به حداکثر رساندن فضای کابین کمک می کند. تصاویر منتشرشده یک فضای VIP بزرگ را در ردیف عقب نشان می دهند. دکمه های مربوط به صندلی در پنل های درب ها دیده می شوند. به احتمال زیاد یخچال داخلی و نمایشگرهای اطلاعات-سرگرمی برای سرنشینان عقب وجود داشته باشد. ابعاد این خودرو 5160، 1987 و 1486 میلی متر و فاصله بین دو محور آن 3050 میلی متر است.

رقیب چینی مرسدس بنز و آیودی با انبوهی از فناوری به بازار آمد /عکس

طبق ادعای مدیران این خودروساز، استلاتو کمترین مقاومت در برابر باد را در بین سدان های لوکس دارد و این رقم در مراسم معرفی در ماه آگوست اعلام خواهد شد. استلاتو S9 به جای آینه، از دوربین های جانبی استفاده می کند.

رقیب چینی مرسدس بنز و آیودی با انبوهی از فناوری به بازار آمد /عکس

این خودرو در دو نسخه تک موتوره و دو موتوره عرضه می شود. همه مدل ها از یک موتور الکتریکی 304 اسب بخاری TZ210XYA03 تولیدشده توسط شرکت Huawei Digital Power Technology در محور عقب استفاده می کنند. نسخه های دو موتوره، یک موتور 211 اسب بخاری را به محور جلو اضافه می کنند. هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد ظرفیت باتری وجود ندارد، اما حداکثر برد آن بیش از 800 کیلومتر است.

رقیب چینی مرسدس بنز و آیودی با انبوهی از فناوری به بازار آمد /عکس

یکی از نقاط قوت مهم این خودرو، سیستم Qiankun ADS 3.0 هوآوی خواهد بود؛ این سیستم به خودرو اجازه می دهد تا به طور واقعی موانع و سناریوها را مانند یک انسان درک کند.

این خودرو اکنون برای پیش فروش با قیمت های بین 57250 تا 75950 دلار، معادل 3 میلیارد و 340 میلیون تا 4 میلیارد و 480 میلیون تومان در دسترس است.

منبع: carnewschina

54322

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استلاتو S9، رقیب چینی مرسدس بنز کلاس S و آیودی A8 /عکس" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استلاتو S9، رقیب چینی مرسدس بنز کلاس S و آیودی A8 /عکس"، کلیک کنید.