استقبال رسمی رییس جمهور سریلانکا از رییسی

در کاخ ریاست جمهوری صورت گرفت؛

استقبال رسمی رییس جمهور سریلانکا از رییسی

رییس جمهور که به دعوت رسمی همتای سریلانکایی خود به این کشور سفر کرده، در کاخ ریاست جمهوری سریلانکا به شکل رسمی مورد استقبال «رانیل ویکرمسینگه» قرار گرفت.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری اتاق زندگانی، حجت الاسلام سید ابراهیم رییسی که به دعوت رسمی همتای سریلانکایی خود به این کشور سفر کرده، پس از شرکت در آیین افتتاح ابرپروژه برق آبی «اومااویا» واقع در استان بادوله این کشور به عنوان یکی از بزرگترین طرح های صدور خدمات فنی- مهندسی جمهوری اسلامی ایران که با همراهی رییس جمهور سریلانکا انجام شد، در کاخ ریاست جمهوری این کشور به شکل رسمی مورد استقبال «رانیل ویکرمسینگه» قرار گرفت.

در مراسم استقبال رسمی پس از نواخته شدن سرود ملی دو کشور و خوش آمد گویی فرمانده گارد تشریفات، روسای جمهور اعضای هییت های عالی رتبه همراه را به یکدیگر معرفی کردند.

همچنین در حین این مراسم به احترام هییت ایرانی 21 گلوله توپ شلیک شد.

روسای جمهور پس از مراسم استقبال دیدار دوجانبه خواهند داشت و پس از آن به اتفاق یکدیگر نشست هییت های عالی رتبه مشترک را برگزار خواهند کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استقبال رسمی رییس جمهور سریلانکا از رییسی" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استقبال رسمی رییس جمهور سریلانکا از رییسی"، کلیک کنید.