اردوغان: جهان در حال تماشای وحشی گری روان پریش و خون آشامی به نام نتانیاهو در پخش زنده است

اردوغان: جهان در حال تماشای وحشی گری روان پریش و خون آشامی به نام نتانیاهو در پخش زنده است

به گزارش اتاق زندگانی رجب طیب اردوغان، رییس جمهور ترکیه در نشست حزب عدالت و توسعه گفت: ای دولت آمریکا، این خون روی دست شما هم هست. ای سران کشورها و دولت های اروپا، شما در رفتار خون آشام اسراییل شریک شده اید زیرا سکوت کرده اید.

به نقل از اتاق زندگانی اردوغان افزود: اسراییل بشریت را در غزه کشت. از سوی دیگر اروپا ارزش های خود را کشت و تمام ارزش هایی را که آن را به وجود آورد زیر پا گذاشت. چه رسد به توقف نسل کشی.

او تاکید کرد: اگر نمی توانید جلوی نسل کشی را بگیرید، سازمان ملل چه فایده ای دارد؟ اگر سرنوشت جهان در دست پنج کشور باشد، این ساختمان ها چه فایده ای دارند؟ سازمان ملل حتی نمی تواند از کارکنان خود محافظت کند. روح سازمان ملل مرده است.

وی افزود: من باید چند کلمه به جهان اسلام بگویم، منتظر چه چیزی برای تصمیم گیری مشترک هستید؟ خداوند همه ما را در این مورد بازخواست خواهد کرد. هیچ کشوری امن نیست مگر اینکه اسراییل تحت کنترل قوانین بین المللی باشد و خود را ملزم به قوانین بین المللی ببیند. این شامل ترکیه نیز می شود.

اردوغان تصریح کرد: این نسل کشی، این وحشیگری، باید فوراً با اتحاد بشریت، قبل از اینکه نتانیاهو و شبکه قتل او کاملاً از کنترل خارج شوند، متوقف شود. از 193 کشور عضو سازمان ملل، سه چهارم آنها فلسطین را به عنوان یک کشور می پذیرند. تصمیم مشترک 147 کشور را نمی توان به هوس 5 کشور واگذار کرد. 147 بزرگتر از پنج است.

او تاکید کرد: جوان ها شروع کرده اند به اینکه ببینند صهیونیسم چه انحرافی بی قانونی است. امیدوارم این انقلاب، جهانی عاری از انحراف صهیونیستی را ایجاد کند. اسراییل تلاش می کند بر دیوان عدالت و قضات فشار بیاورد. باید مانع اسراییل برای نابودی آخرین ذره ایمان به تجلی عدالت شد.

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اردوغان: جهان در حال تماشای وحشی گری روان پریش و خون آشامی به نام نتانیاهو در پخش زنده است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اردوغان: جهان در حال تماشای وحشی گری روان پریش و خون آشامی به نام نتانیاهو در پخش زنده است"، کلیک کنید.