ارتش روسیه کنترل یک شهرک دیگر در دونتسک را به دست گرفت

ارتش روسیه کنترل یک شهرک دیگر در دونتسک را به دست گرفت

به گزارش اتاق زندگانی، وزارت دفاع روسیه امروز شنبه با انتشار بیانیه ای اعلام کرد در ادامه پیشروی های نیروهای ارتش این کشور در جمهور خلق دونتسک، کنترل شهرک «آرخانگلسکویه» نیز به دست ارتش روسیه افتاد.

وزارت دفاع روسیه پنج شنبه گذشته نیز با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که در ادامه پیشروی های نیروهای ارتش این کشور، روستای «آندریفکا» در جمهوری خلق دونتسک به کنترل ارتش روسیه درآمده است.

در این بیانیه همچنین ادعا شده که در درگیری های بین نیروهای ارتش روسیه و ارتش اوکراین در شبانه روز گذشته 1740 نیروی نظامی اوکراینی کشته شدند.

به گزارش اتاق زندگانی به نقل از اسپوتنیک،در آخرین تحولات جنگ در اوکراین، سرویس مطبوعاتی نیروگاه زاپروژیا چهارشنبه گذشته با صدور بیانیه ای از حمله به این محل از سوی نیروهای مسلح اوکراین خبر داد. در بیانیه صادره از سوی سرویس مطبوعاتی نیروگاه زاپروژیا در این خصوص آمده است: ورود یک فروند پهپاد کامیکازه به محوطه یکی از کارگاه های نیروگاه زاپروژیا ثبت شده است.

بیانیه سرویس مطبوعاتی نیروگاه زاپروژیا اضافه می کند: این حمله تلفات جانی یا خسارت جدی به دنبال نداشته است. بار دیگر تاکید می شود که گلوله باران نیروگاه زاپروژیا و زیرساخت های آن غیرقابل قبول است و اقدام تروریستی محسوب می شود.

این در حالیست که روسیه تا کنون بارها در خصوص تهاجم پهپادی و یا گلوله باران این نیروگاه هسته ای و مخاطرات آن از سوی نیروهای اوکراینی هشدار داده است.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ارتش روسیه کنترل یک شهرک دیگر در دونتسک را به دست گرفت" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ارتش روسیه کنترل یک شهرک دیگر در دونتسک را به دست گرفت"، کلیک کنید.