آیت الله رییسی درس خدمت بی منت و شبانه روزی به مسیولین داد

آیت الله رییسی درس خدمت بی منت و شبانه روزی به مسیولین داد

اتاق زندگانی/خوزستان معاون امور عمرانی استاندار خوزستان در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی شهر اهواز گفت: سید الشهدای خدمت درس خدمت بی منت و شبانه روزی به مسیولین اجرایی داد.

محمد خانچی امروز، دوم خردادماه در بازدید از پروژه های عمرانی اهواز ضمن تسلیت شهادت سید الشهدای خدمت و هیات همراه خاطرنشان کرد: سید الشهدای خدمت با خدمت بی منت و شبانه روزی به مسیولین اجرایی درس خدمت و مجاهدت به مسیولین اجرایی داد.

وی با اشاره به 8 سفر شهید رییسی به استان افزود: 8 سفر یک رییس جمهور به استان خوزستان امری بی سابقه و منحصر به فرد و نشان اهمیت استان از دیدگاه و منظر این شهید بزرگوار بوده است.

خانچی به فرمایش شهید خدمت در خصوص تبدیل استان به کارگاه عمرانی و سازندگی اشاره کرد و گفت: نگاه ویژه دولت سیزدهم و گره گشایی از پروژه های نیمه تمام و راکد، استان را به کارگاه عمرانی تبدیل کرده است که این را مدیون ایشان هستیم.

وی همچنین امروز در حاشیه بازدید از تقاطع غیر هم سطح شهدای غزه با اشاره به هماهنگی دستگاه های اجرایی افزود: بی شک هماهنگی دستگاه اجرایی سرعت اجرای پروژه های سطح استان را بالا برده و شیرینی اجرای پروژه ها را به کام مردم دو چندان می کند.

خانچی گفت: با هماهنگی های انجام شده انتظار داریم که سرعت انجام این پروژه دو چندان شود و با آغاز سال تحصیلی جدید شاهد بهره برداری این تقاطع باشیم.

وی امروز همچنین از پروژه تکمیل بلوار ولایت و کمربندی شرق اهواز، تقاطع غیر همسطح شهید کجباف، تکمیل جاده صنایع فولاد و پارکینگ طبقاتی خیابان طالقانی و آخرین روند احداث تقاطع غیر همسطح شهدای غزه فلکه جمهوری بازدید کرد.

پایان خبر اتاق زندگانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آیت الله رییسی درس خدمت بی منت و شبانه روزی به مسیولین داد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آیت الله رییسی درس خدمت بی منت و شبانه روزی به مسیولین داد"، کلیک کنید.