آماده ایم اوکراینی ها را برای خدمت نظامی به کشورشان بازگردانیم

آماده ایم اوکراینی ها را برای خدمت نظامی به کشورشان بازگردانیم

به گزارش اتاق زندگانی، «ولادیسلاو کوسینیاک کامیش» وزیر دفاع لهستان در اظهاراتی از آمادگی کشورش برای بازگرداندن برخی از اتباع اوکراین به این کشور خبر داد.

بر این اساس کامیش تاکید کرد که لهستان آماده است اوکراینی هایی را که موظف به انجام خدمت نظامی هستند، به این کشور بازگرداند تا مشغول خدمت وظیفه در ارتش اوکراین شوند.

به گزارش اتاق زندگانی به نقل از اسپوتنیک، وزیر دفاع لهستان تصریح کرد: به باور من بسیاری از لهستانی ها هنگامی که جوانان اوکراینی را در هتل ها و قهوه خانه ها مشاهده می کنند و از طرف دیگر میزان باری را که ما باید برای اوکراین به دوش بکشیم مشاهده می کنند احساس خشم می کنند.

در عین حال کامیش مشخص نکرد که ورشو چگونه می تواند این افراد را به اوکراین بازگرداند.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آماده ایم اوکراینی ها را برای خدمت نظامی به کشورشان بازگردانیم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آماده ایم اوکراینی ها را برای خدمت نظامی به کشورشان بازگردانیم"، کلیک کنید.