آخرین خبرها از وضعیت نخست وزیر مضروب اسلواکی

آخرین خبرها از وضعیت نخست وزیر مضروب اسلواکی

به گزارش اتاق زندگانی، خبرگزاری فرانسه نوشت که در جریان تیراندازی ای که براتیسلاوا آن را «حمله سیاسی» توصیف کرده است، فیکو هدف گلوله های متعدد قرار گرفت.

به نوشته این رسانه فرانسوی، جراحان پس از این حمله که در سراسر جهان محکوم شد، ساعت ها را در اتاق عمل سپری و در قالب 2 تیم برای نجات این چهره سیاسی 59 ساله تلاش کردند.

به گزارش ایرنا، کالیناک، در بیمارستانی که نخست وزیر اسلواکی در بخش مراقبت های ویژه آن بستری است، به خبرنگاران گفت: در طول شب، پزشکان موفق شدند وضعیت بیمار را تثبیت کنند.

رسانه ها گزارش داده اند که فرد مظنون به تیراندازی، یک نویسنده 71 ساله است اما پلیس هنوز نام هیچ مظنونی را اعلام نکرده است.

پسر فرد متهم به یک رسانه محلی گفت که «مطلقاً نمی دانم پدر به چه چیزی فکر می کرد، چه برنامه ای داشت و چرا این اتفاق افتاد. »

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آخرین خبرها از وضعیت نخست وزیر مضروب اسلواکی" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آخرین خبرها از وضعیت نخست وزیر مضروب اسلواکی"، کلیک کنید.